Київ як новий учасник програми Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" презентував бачення, плани та очікування від їх впровадження щодо відкритого врядування.
У межах Тижня Відкритого Уряду відбулось засідання Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади «Відкрите врядування як ключовий компонент для стійких органів місцевого самоврядування». Учасники ознайомились з ключовими досягненнями України щодо впровадження принципів відкритого врядування, окреслили шляхи подальшого зміцнення співпраці між місцевим і центральним рівнями влади.
Основним завданням, зокрема Києва, було представити та показати свою ініціативу. Дуже багато викликів, але і дуже багато цікавих ідей.
«Сьогодні на Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, Асоціації міст України, OGP ми мали нагоду представити роботу Києва. Ті виклики, з якими зіштовхнулась Україна, створили потребу змінити всі підходи до прийняття управлінських рішень на рівні громад. Зараз важлива пряма комунікація із суспільством, пряме розуміння, що робить влада, адже громадяни хочуть знати, що їх чують, що їх розуміють. Ще до початку повномасштабного вторгнення ми почали створювати простори #VcentriHUB як майданчики для взаємодії та діалогу між міською владою та громадою. Простори, які є доступні, безбарʼєрні та безоплатні», - наголосила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
———————
Наші плани:
- вдосконалення та розширення;
«#VcentriHUB - це унікальний проєкт, розроблений Департаментом суспільних комунікацій міста Києва. На даний момент маємо 3 хаби. В цьому році плануємо відкрити ще два, і це дійсно важливий майданчик для діалогу громади, влади та соціального бізнесу. Ми бачимо їх ефективність: більше 8 тисяч заходів, більше 160 тисяч людей. Хаби інклюзивні і доступні для всіх верств населення», - директорка Департаменту Мирослава Смірнова.
- покращення надання послуг у різних секторах;
- діалог щодо практик відкритого самоврядування;
- пріоритет для цифрових технологій.
Київ відкритий до діалогу з громадою.