Читайте у сьогоднішньому номері «Вечірнього Києва»:
«У Києві створять центр Голокосту «Бабин Яр»
Міський голова Віталій Кличко спільно з главами кількох профільних структур підписав угоду про відкриття в Києві Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».
«Співоче поле чекає реконструкція»
Упродовж місяця у Києві почнеться масштабна реконструкція Співочого поля. У популярному парку з’являться атракціони та кінотеатр під відкритим небом.
«У маршрутках з’являться валідатори»
У Києві почали діяти вимоги до приватних перевізників щодо встановлення в транспортних засобах пристроїв для зчитування електронних квитків – валідаторів.
«Про нові монети та заокруглення цін»
Національний банк України повідомив про припинення карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок, а також, що від 1 липня 2018 року розпочне застосовувати механізм заокруглення загальних сум розрахунків за товари, роботу та послуги.
«Совські ставки: екологічна катастрофа відміняється?»
Столичні екологи та активісти б’ють на сполох: цього разу під загрозою знищення опинилися Совські ставки. На їх місці забудовники планують звести паркінги та багатоповерхівки.
До горизонтів Київської Русі
Доля музею на Поштовій площі продовжує залишатися в центрі уваги столичної громадськості та науковців. Днями у столиці відбувся круглий стіл, присвячений археологічним дослідженням на Поштовій площі. У обговоренні взяли участь депутати Київради, представники КМДА, інститутів історії та археології України, Міністерства культури, музею історії Києва, громадських організацій, фахівці від ЮНЕСКО, науковці з Польщі та США.
«Липові ОСББ»
У Києві виявлено щонайменше шістнадцять фіктивних ОСББ, зареєстрованих нещодавно держреєстратором... з Ірпеня. Зате будинки, якими мали намір управляти шахраї, реальні.
«Фонд соціального страхування: гроші ходять за людиною»
Основними завданнями Фонду соціального страхування України є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також надання медичних та соціальних послуг.
«Столиця стане велосипедним містом?»
Київрада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Чи означає це, що найближчими роками столиця матиме розгалужену мережу веломаршрутів, на кшталт Амстердама, Лондона чи Берліна? І що кияни надаватимуть у своєму пересуванні перевагу не автомобілям, а велосипедам?
Більше новин – на сайті «Вечірки».